GRADINITA

SCOALA

05
apr
2014

Rezultate concurs ”Traditii de Pasti”

Multumim tuturor copiilor care au participat la Concursul ,,Tradiții  de Paști,,  organizat pe data de 05.04.2014 de Școala IOANID, felicitându-i totodată pentru pasiunea lor, exprimată plastic, în orele de concurs.

Premiile vor fi acordate în cadrul festivității de premiere joi 24 aprilie 2014 în holul central al Școlii IOANID.

Premiile Concursului:

CLASA  PREGĂTITOARE:
Mențiune: Gutilă Maha - Școala IOANID
Mențiune: Ursescu Eva - Școala IOANID
Mențiune: Zănescu Alexandru - Școala Gimnazială IOANID
PREMIUL III – Badea Iordan - Școala Gimnazială IOANID
PREMIUL  II – Ursachie Oana - Școala Gimnazială IOANID
PREMIUL  I  - Bogdan Ioana - Școala Gimnazială IOANID

CLASA  I:
Mențiune: Popovici Mara - Școala Gimnazială IOANID
Mențiune: Blejnar Andrada - Școala Gimnazială IOANID
Mențiune: Nițoi Andrei - Școala Gimnazială Herăstrău
PREMIUL III – Dobre Briana - Școala Gimnazială ,,I. H. Rădulescu,,
PREMIUL  II – Asultanei Anastasia - Școala Gimnazială IOANID
PREMIUL  I  - Vlad Cârstocea - Școala Gimnazială IOANID
 
 CLASA  a II -a:
Mențiune: Lică Amira - Școala Gimnazială IOANID
Mențiune: - Mirițescu Alexia Maria - Școala Gimnazială Herăstrău
Mențiune: Bărgăoanu Iulia  - Școala Gimnazială ,,I.H. Rădulescu,,
PREMIUL III –Postolea Gabriela Maria - Școala Gimnazială Nr. 5
PREMIUL  II – Georgescu Rebecca Elena - Școala Gimnazială Nr.5
PREMIUL  I  - Petre Emilia - Școala Gimnazială  Nr.5
 
CLASA  a III -a :
Mențiune: Slănină Iulia - Școala Gimnazială ,,I.H. Rădulescu,,
Mențiune: - Bușescu Alexia  - Școala Gimnazială ,,I.H. Rădulescu,,
PREMIUL III –Gheorghe David - Școala Gimnazială IOANID
PREMIUL  II – Argatu Maria  - Școala Gimnazială ,,I.H. Rădulescu,,
PREMIUL  I  - Vizuru Natalia - Școala Gimnazială  ,,I.H. Rădulescu,
 
CLASA  a IV -a :
Dănilă Cristina - Școala Gimnazială  ,,I.H. Rădulescu,,

CLASA  a V-a și a VI- a :
Mențiune: Țurcaș Petru Cristian - clasa a VI-a - Liceul Teoretic ,,Nicolae Iorga,,
Mențiune: Furtună Iris – clasa a V-a  - Liceul Teoretic ,,Alexandru Vlahuță,,
Mențiune: Nedelcu Natalia Ana -Maria - Școala Gimnazială
PREMIUL III –Lazăr Teodora - Școala Gimnazială IOANID
PREMIUL  II – Ghețu Carla Ilinca – clasa a VI-a Liceul Teoretic ,,Alexandru Vlahuță,,
PREMIUL  I  - Frăsineanu Antonia – Liceul  Teoretic ,, Nicolae Iorga,,
 
Premiul Special pentru pictură - Premiul IOANID –
Frăsineanu Antonia - Liceul  Teoretic ,, Nicolae Iorga,,

Lucrarile castigatoare pot fi vizualizate accesand urmatorul link:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.642150662506851.1073741862.485771018144817&type=1
 
Juriul a fost alcatuit din:

- Manuela Moscal, coordonator consurs
- Oana Isar May, Inspector arte vizuale
- Florentina Bogdan, director Scoala Gimnaziala IOANID
- Angelica Alexa, profesor arte vizuale
- Daniela Sandu, profesor Scoala Gimnaziala IOANID
- George Moscal, profesor universitare

 
Afla mai multe
DESPRE IOANID
Afla mai multe
4MOTIVE PENTRU CARE SA ALEGI IOANID

Inscrieţi-vă folosind adresa dvs. de e-mail pentru a primi periodic noutăţi.


NEWSLETTER